0
nasze-hawaje 22 kwietnia 2015 03:02
Kiedy po raz pierwszy mówiliśmy rodzinie i znajomym o naszej przeprowadzce na Hawaje, część z nich myślała, że sobie ostro żartujemy, a ta druga część miała nas za niezłych wariatów. Przecież to jest koniec świata!

Dla nas to nie żaden koniec, to początek życiowej przygody i zarazem spełnienie naszych wspólnych marzeń. O tym, że zawsze ciągnęło nas tam, gdzie ciepło, plaża, woda i najlepiej egzotycznie wiedzieliśmy od zawsze i to był z reguły cel naszych wakacyjnych podróży. Poza nimi, w planach mieliśmy kupno domu w Trójmieście i znalezienie tam fajnej pracy. Plany planami, a co gdyby trochę zaszaleć?

Tak właśnie się stało, podjęliśmy ryzyko, bo wierzymy, że uciekając przed trudnymi, życiowymi decyzjami oddalamy się od szczęścia. Wybór padł na rajskie Hawaje. Nie pytajcie dlaczego (?) ponieważ odpowiedź tkwi w każdym poście, zdjęciu, zdaniu z naszego bloga. Mamy nadzieję, że zajrzycie na Nasze Hawaje i będziecie przeżywać ten czas z równie wielką ciekawością jak i my.nasze-hawaje.blogspot.com

Dodaj Komentarz